Konsola retro: Super Nintendo Classic Mini

Gry wideo bardzo się rozwinęły w ostatnich latach, stając się wielką gałęzią przemysłu na całym świecie. Nie ma jednak wątpliwości, że retro jest w modzie, dlatego z biegiem lat możemy znaleźć coraz więcej konsol retro. W dzisiejszych czasach konsole do gier oferują możliwość przeżycia naprawdę niesamowitego doświadczenia w grze. Technologia, która ich otacza oraz wysoka jakość gier i gier online w danej chwili sprawia, że doświadczenie to staje się coraz bardziej realne i wciągające. Ale prawda jest taka, że gry retro również mają swój urok, mimo że oferują grafikę, która nie ma nic wspólnego z tym, do czego jesteśmy przyzwyczajeni w dzisiejszych czasach.

Od pewnego czasu istnieją emulatory, które pozwalają nam grać w gry konsolowe sprzed wielu lat, zarówno na naszych telefonach komórkowych, jak i na naszych komputerach. Większość modeli, które możemy obecnie kupić, to doskonałe repliki oryginalnych konsol, nawet większość z nich zachowuje oryginalne rozmiary, choć inne dostępne są w wersji zredukowanej lub mini. Chociaż większość z nich oferuje jedne z najpopularniejszych gier wideo w ówczesnych formatach, są też inne, które oferują już wiele tytułów z tej epoki zainstalowanych fabrycznie w pamięci wewnętrznej.

Czym są gry wideo?

Super Nintendo Classic Mini.

Bez wątpienia Super Nintendo było jedną z najbardziej popularnych konsoli od czasu jej uruchomienia pod koniec lat 80. Tak bardzo, że wkrótce po wprowadzeniu jej na rynek przez japońskiego producenta stała się ona numerem jeden w branży na całym świecie. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy spędzili czas grając w gry Super Nintendo lub chciałbyś wiedzieć, jak wyglądał ten system, możliwe jest uzyskanie repliki, która ma ten sam wzór, ale w wersji mini. Dodatkowo posiada ona dwa kontrolery, które są dokładną repliką tych z tamtych czasów. Konsola ma pamięć, w której jest zainstalowanych jest 21 gier. Zestaw zawiera kabel HDMI i kabel zasilający USB, dzięki czemu możemy wygodnie podłączyć go do naszego telewizora, ale największą wadą jest to, że na tej replice Super Nintendo nie można zainstalować żadnych innych gier.

Poprzedni post Konsole retro: Sega Mega Drive i Nintendo NES Classic Mini
Następny post Telewizor vs monitor do gier wideo

Jeden komentarz w temacie “Konsola retro: Super Nintendo Classic Mini

Dodaj komentarz