Konsola retro: Super Nintendo Classic Mini

288 1

Gry wideo bardzo się rozwinęły w ostatnich latach, stając się wielką gałęzią przemysłu na całym świecie. Nie ma jednak wątpliwości, że retro jest w modzie, dlatego z biegiem lat możemy znaleźć coraz więcej konsol retro. W dzisiejszych czasach konsole do gier oferują możliwość przeżycia naprawdę niesamowitego doświadczenia w grze. Technologia, która ich otacza oraz wysoka jakość gier i gier online w danej chwili sprawia, że doświadczenie to staje się coraz bardziej realne i wciągające. Ale prawda jest taka, że gry retro również mają swój urok, mimo że oferują grafikę, która nie ma nic wspólnego z tym, do czego jesteśmy przyzwyczajeni w dzisiejszych czasach.

Od pewnego czasu istnieją emulatory, które pozwalają nam grać w gry konsolowe sprzed wielu lat, zarówno na naszych telefonach komórkowych, jak i na naszych komputerach. Większość modeli, które możemy obecnie kupić, to doskonałe repliki oryginalnych konsol, nawet większość z nich zachowuje oryginalne rozmiary, choć inne dostępne są w wersji zredukowanej lub mini. Chociaż większość z nich oferuje jedne z najpopularniejszych gier wideo w ówczesnych formatach, są też inne, które oferują już wiele tytułów z tej epoki zainstalowanych fabrycznie w pamięci wewnętrznej.

Czym są gry wideo?

Super Nintendo Classic Mini.

Bez wątpienia Super Nintendo było jedną z najbardziej popularnych konsoli od czasu jej uruchomienia pod koniec lat 80. Tak bardzo, że wkrótce po wprowadzeniu jej na rynek przez japońskiego producenta stała się ona numerem jeden w branży na całym świecie. Jeśli jesteś jednym z tych, którzy spędzili czas grając w gry Super Nintendo lub chciałbyś wiedzieć, jak wyglądał ten system, możliwe jest uzyskanie repliki, która ma ten sam wzór, ale w wersji mini. Dodatkowo posiada ona dwa kontrolery, które są dokładną repliką tych z tamtych czasów. Konsola ma pamięć, w której jest zainstalowanych jest 21 gier. Zestaw zawiera kabel HDMI i kabel zasilający USB, dzięki czemu możemy wygodnie podłączyć go do naszego telewizora, ale największą wadą jest to, że na tej replice Super Nintendo nie można zainstalować żadnych innych gier.

1 comment

Dodaj komentarz