Jak wbić rangę w CS:GO?

Bez wątpienia counter strike jest jedną z najpopularniejszych gier na świecie. Od lat utrzymuje się on na prawdziwym topie. Gra ta zachwyca nie tylko nowych graczy, ponieważ znaczną część graczy stanowią osoby, które miały przyjemność grać w nią jeszcze za mlodu. Teraz na topie jest oczywiście Counter Strike: Global Offensive. Jak zatem wbić rangę w tej grze?

Rangi w trybach turniejowych

Grając w Counter-Strike: Global Offensive można rywalizować z innymi graczami. I niewątpliwie jest to aspekt, który przyciąga innych graczy i sprawia, że aż chce się grać. Rywalizacja sprawia, że jeden gracz chce być lepszy od drugiego. Dlatego ranga w grze jest tak ważna. Obecnie wyróżnia się rangi najsłabsze typu Silver 1, średnie jak Gold, czy też najlepsze jak Global i Supreme. Obecnie największą ilość graczy stanowią osoby posiadające rangę Gold. Dlatego też wiele osób zastanawia się jak awansować wyżej i zdobywać kolejne rangi.

Jak szybko wbić rangę w CS:GO?

Bez wątpienia wszyscy gracze, którzy chcą zdobywać w szybkim tempie kolejne awanse, powinni zwrócić uwagę na punkty ELO. To właśnie punkty ELO determinują spadek rangi lub awans rangi. Oczywiście oficjalnie nie znamy algorytmów, które decydują o przyznawaniu i zdobywaniu punktów ELO. Niewątpliwie należy jednak wygrywać mecze, aby móc awansować. Liczy się także na pewno stosunek rund, które mamy wygrane, no i nasze indywidualne statystyki. Im więcej MVP w meczu zdobędziemy, tym lepiej dla nas. To by więc wiele wyjaśniało, dlaczego sporo osób zabija swojego partnera z drużyny, aby po prostu samodzielnie rozbroić bombę.

Informacje pochodzą z portalu: informator24.pl

gry Poprzedni post Gry – zarabianie
Następny post Czy naprawdę warto kupić słuchawki gamingowe?