Gry – zarabianie

gry

Gry stanowią jedno z najpopularniejszych źródeł rozrywki i spędzania wolnego czasu, nikt nie zaprzeczy, że gry są bardzo popularne i mają miliony zwolenników na całym świecie. Jednak gry, to nie tylko rozrywka i hobby, ale także sposób na zarabianie.

Zarabiać na grach można wieloma sposobami, ale żeby były one skuteczne, trzeba mieć określoną grupę widzów, określoną popularność. Jak ktoś ma grupę 1000 widzów, to ciężko, aby zarabianie było skuteczne. Swoją działalność, swoje treści związane z grami należy promować i zdobyć jak najwięcej widzów. Zarabianie na grach to na przykład dodawanie filmów na serwisy, które płacą za wyświetlane tam reklamy.

Można też zarabiać na robieniu relacji na żywo i tam między innymi zarabiać na donate, czyli dobrowolnych wpłatach od widzów, można promować marki, a także produkty i usługi związane z szeroko pojętym gamingiem, można założyć bloga o grach, który jest wielofunkcyjnym narzędziem do zarabiania w tym przypadku na grach i rzeczach powiązanych, sposobów zarabiania jest dużo, ale żaden nie „wypali” bez widzów, czyli w oczach marek potencjalnych kupców i klientów, nie ma też co liczyć na „kokosy” z reklam jeżeli film ma kilka tysięcy wyświetleń lub post na blogu czyta garstka osób, do zarabiania potrzebne są liczby, liczby składające się z widzów i czytelników w przypadku bloga.

Zarabianie na grach jest jak najbardziej możliwe, ale nie jest łatwe, nie wystarczy wrzucić jakiś gameplay i oczekiwać przysłowiowych milionów, proces zarabiania nie jest łatwy i prowadzi do niego często wyboista droga z przeszkodami, nauką na błędach, ale przede wszystkim cierpliwością i pewnością, że pewnego dnia to wszystko „wypali”, a zarabianie realnych i przyzwoitych kwot stanie się faktem, a nie pozostanie w sferze marzeń.

A dla osób, które preferują gry w świecie rzeczywistym, takie jak piłka nożna, przygotowaliśmy drugą stronę, gdzie m.in. można się dowiedzieć, jak w rozgrywkach radzą sobie piłkarze z Gliwic.

Poprzedni post Powrót do starych gier – Mortal Kombat I
Następny post Jak wbić rangę w CS:GO?